Peugeot Kisbee S Naked
Najděte technické údaje, ceny a recenze.
Klíčové atributy Peugeot Kisbee S Naked 2026
Motor a pohon
| Výkon motoru | 3.5 HP |
|---|
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7700 ot/min |
|---|
| Točivý moment | 3.2 Nm |
|---|
| Startér | Elektrický |
|---|
| Typ spojky | Odstředivá síla |
|---|
| Převodovka | Pás |
|---|
| Typ převodovky | Variomatik |
|---|
| Válce | 1 |
|---|
| Takty | Čtyřtaktní |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednotka Swing |
|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
|---|
Přední brzdy
Zadní brzdy
Rozměry a hmotnosti
| Délka | 1854 mm |
|---|
| Šířka | 664 mm |
|---|
| Výška | 1156 mm |
|---|
| Rozvor | 1256 mm |
|---|
| Výška sedla | 760 mm |
|---|
| Suchá hmotnost | 90 kg |
|---|
| Pohotovostní hmotnost | 97 kg |
|---|
| Rozsah | 380 km |
|---|
| Kombinované emise CO2 | 41 g/km |
|---|
Vybavení
| Vybavení | Horní kufr, Komfort, Úložný prostor |
|---|
FAQ Peugeot Kisbee S Naked
- Jaká je současná tržní cena Peugeot Kisbee S Naked?
- Současná tržní cena Peugeot Kisbee S Naked, rok výroby 2026, je 53 280 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? Peugeot Kisbee S Naked nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Peugeot Kisbee S Naked?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Peugeot Kisbee S Naked.
- Jak je populární Peugeot Kisbee S Naked?
- Na trhu je po Peugeot Kisbee S Naked velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
Peugeot Kisbee S Naked Obrázky